Команда викладачів факультету педагогічної освіти братиме участь у міжнародному проєкті «Фінська підтримка реформи української школи» («Навчаємось разом»),

17.07.2021 | 18:51

У травні 2021 року Міністерством освіти і науки України було оголошено відкритий конкурс для розробників освітніх програм зі спеціальності 013 Початкова освіта серед закладів вищої та фахової передвищої освіти у межах міжнародного проєкту «Фінська підтримка реформи української школи» («Навчаємось разом»), що фінансується Міністерством закордонних справ Фінляндії та Європейським Союзом.

Із 24 заявок від ЗВО окремо відзначено 8 закладів освіти, які набрали найвищий у визначеному регіоні рейтинг згідно з  критеріями оцінювання, серед яких і Львівський національний університет імені Івана Франка.

Команда факультету педагогічної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка у складі  викладачів  кафедри  початкової та дошкільної освіти  – доцентів  Надії Ростикус і   Галини Бойко, асистентів  Олени Лущинської і Ігоря Бущака, а також доцента   кафедри загальної педагогіки і  педагогіки вищої школи  Марії Кривої розробили освітню програму, яку за результатами оцінювання заявок Групою управління проєктом «Навчаємось разом»  визначено пріорітетною серед ЗВО.

Відтак команду розробників включено до міжнародної програми проєкту з підготовки тренерів із питань розроблення та впровадження освітніх програм відповідно до концептуальних засад Нової  української школи.

Бажаємо учасникам від факультету педагогічної освіти успіхів у роботі!