На факультеті відбувся концерт «Коли ми були маленькими: подорож у країну Букваря»

14.12.2018 | 00:32

Усі ми родом із дитинства

Антуан де Сент-Екзюпері

Другий раз у перший клас! А чому б і ні? Студенти груп ФПШ-21 і ФПШ-22 організували на факультеті педагогічної освіти концерт «Коли ми були маленькими: подорож у країну Букваря». Глядачі потрапили у казку, де зустріли не одного Вовчика, Котика, Півника, Мишку, Колобка, Зайчика, Ведмедика, Лисичку, Івасика-Телесика, Червону Шапочку, Дюймовочку, Царівну, Метелика, Лісовика, Ластівочку, Ромашку-красуню, Фіалку-розумничку, Айстру-прекрасну та ще багато-багато інших усім відомих і улюблених героїв казок. Кожен з присутніх пригадав своє свято Букваря: «А пам’ятаєш той Буквар… і той віршик… і той костюмчик… і ту літеру… і ту тремтливу радість… А ми таки були маленькими»!