Онлайн-презентація роботи Науково-навчальної Лабораторії музейної педагогіки

30.04.2022 | 11:05

27 квітня 2022 р. проф. Караманов О. В. та доц. Заячук Ю. Д. брали участь в онлайн-презентації роботи Науково-навчальної лабораторії музейної педагогіки Львівського національного університету імені Івана Франка для викладачів та аспірантів факультету соціальної психології та соціальної роботи Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Після вітального слова декана факультету, проф. Кравченко О. О. виступили аспіранти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, чия тематика дисертаційних досліджень пов’язана з музейною педагогікою.

Проф. Караманов О. В. у своїй доповіді акцентував увагу присутніх на вузлових моментах діяльності Лабораторії в умовах воєнного стану, розкрив її основні напрями роботи – науково-дослідний, науково-методичний, навчально-консультативний, координаційний, інформаційний та наголосив на необхідності поглиблення співпраці між різними освітніми інституціями України.