Підсумкова науково-практична конференція “Актуальні проблеми інклюзивної освіти”

23.03.2016 | 23:49

22 березня 2016 р. на базі Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна” (м. Київ) відбулась підсумкова науково-практична конференція “Актуальні проблеми інклюзивної освіти” в рамках Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2015-2016 н.р.

З доповідями виступили студенти 1-го курсу кафедри корекційної педагогіки та інклюзії:
Губчук І.М. – “Навчальні мнемотехніки як засіб мотивації навчальної діяльності молодших школярів із психофізичними порушеннями” (науковий керівник – доц. Кашуба Л.В.),
Кравець Я. Г. – “Навчальне Інтернет-середовище як засіб мотивації мовлення слабочуючих дітей” (науковий керівник – доц. Лобода В.В.),
які вибороли 3-тє місце. Вітаємо!

confer2  students1 students2