Порядок денний засідання Вченої ради факультету педагогічної освіти 28 травня 2019 року

26.05.2019 | 21:19

Порядок денний

засідання Вченої ради факультету педагогічної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка

28 травня 2019 р.

12.00  а.32

1. Конкурсні справи.

1.1. Обрання на посаду доцента кафедри  загальної педагогіки та педагогіки вищої школи к.п.н.,  доц. Караманова О.В.

1.2. Обрання на посаду доцента кафедри  загальної педагогіки та педагогіки вищої школи к.п.н.,  доц. Цюру С.Б.

1.3. Обрання на посаду доцента кафедри  загальної педагогіки та педагогіки вищої школи к.п.н.,  доц. Яремчук Н.Я.

1.4. Обрання на посаду доцента кафедри  спеціальної освіти та соціальної роботи  доц. Кашубу Л.В.

1.5. Обрання на посаду доцента кафедри  спеціальної освіти та соціальної роботи  доц. Сулятицького І.В.

1.6. Обрання на посаду доцента кафедри початкової та дошкільної освіти  кандидата педагогічних наук, доц. Василенка І.В.

1.7. Обрання на посаду доцента кафедри початкової та дошкільної освіти  кандидата педагогічних наук Жаркову Р.Є.

1.8. Обрання на посаду доцента кафедри початкової та дошкільної освіти  кандидата педагогічних наук  Бойко Г.О.

1.9. Обрання на посаду доцента кафедри початкової та дошкільної освіти  кандидата педагогічних наук Новосельську Н.Т.

1.10. Обрання на посаду  асистента  кафедри початкової та дошкільної освіти  кандидата педагогічних наук   Ростикус Н.П.

1.11.   Обрання на посаду  асистента  кафедри спеціальної освіти та соціальної роботи  Бущак О.О.

1.12.   Обрання на посаду  асистента  кафедри спеціальної освіти та соціальної роботи Породько  М.І.

1.13.   Обрання на посаду  асистента  кафедри спеціальної освіти та соціальної роботи  Призванську Р.А.

1.14.   Обрання на посаду  асистента  кафедри спеціальної освіти та соціальної роботи  Сало І.О.

1. Затвердження плану стажування науково-педагогічних працівників факультету на 2019-2020 н.р.
  2. Рекомендація до друку навчальних і наукових видань.
  3. Різне.

Секретар  Вченої ради факультету                     доц.  Крохмальна Г.І.