Проект рейтингу успішності за результатами 1 семестрового контролю 2021/2022 н.р. з збільшеним відсотком стипендіатів.

25.02.2022 | 15:49
ВАЖЛИВО!!!
У прикріпленому файлі      – проект рейтингу успішності за результатами 1 семестрового контролю 2021/2022 н.р. з збільшеним відсотком стипендіатів.
Блакитним кольором позначено зміни до попереднього рейтингу, синім — новоутворений ламаний бал.
У випадку, якщо студент претендує на академічну та соціальну стипендії одночасно (окрім сиріт, які можуть отримувати дві стипендії одночасно) і бажає відмовитися від академічної на користь соціальної, має звернутись в деканат  факультету до 18:00 28 лютого 2022 р.
У разі рівності рейтингового бала кількох студентів (ламаний бал), вища позиція надається особі із більшим значенням складової за навчальні досягнення.
Ситуація з ламаним балом (спеціальність Початкова освіта, І курс)  буде  розглядатися на засіданні стипендіальної комісії факультету педагогічної освіти 28.02.2022 р.