Регіональний науково-методичний семінар-практикум: «Актуальні питання організації математичної освітньої галузі у початковій та дошкільній освіті»

27.10.2022 | 13:27

25 жовтня 2022 року у межах співпраці Науково-дослідницької лабораторії початкової освіти Волинського національного університету імені Лесі Українки та Навчально-наукової лабораторії Нової української школи Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся регіональний науково-методичний семінар-практикум: «Актуальні питання організації математичної освітньої галузі у початковій та дошкільній освіті». До семінару-практикуму долучилося понад 100 учасників, серед яких співробітники Інституту педагогіки Національної академії, Українського інституту розвитку освіти, викладачі та здобувачі вищої освіти Львівського національного університету імені Івана Франка та Волинського національного університету імені Лесі Українки, учителі та вихователі Волинської, Львівської та Херсонської областей.

На семінарі обговорювали технології формування умінь роботи з даними на уроках математики, способи роботи з фактами на прикладі поєднання математичної та природничої грамотності. Педагоги початкових шкіл Львівської, Херсонської та Волинської областей поділилися досвідом організації інтерактивного навчання, створення інтерактивних аркушів, проведення дидактичних ігор у початковій школі, а також роботи з логіко-математичного напряму з дітьми дошкільного віку.

Щиро дякуємо учасникам семінару і запрошуємо до подальшої співпраці!