Регіональний науково-методичний семінар-практикум: «Особливості організації технологічної освітньої галузі в Новій українській школі та дошкіллі» (технологічна освітня галузь)

08.05.2023 | 18:13

26 квітня 2023 року відбулося чергове засідання Регіонального науково-методичного семінару-практикуму: «Особливості організації технологічної освітньої галузі в Новій українській школі та дошкіллі» (технологічна освітня галузь). Його співорганізаторами стали Львівський національний університет імені Івана Франка (навчально-наукова лабораторія Нової української школи), Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича та Волинський національний університет імені Лесі Українки (науково-дослідна лабораторія початкової освіти).

Розпочався семінар уже традиційно із привітань: Наталії Ігорівни Мачинської – завідувача кафедри початкової та дошкільної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка, доктора педагогічних наук, професора; Раїси Миколаївни Пріми – завідувача кафедри теорії і методики початкової освіти Волинського національного університету імені Лесі Українки, доктора педагогічних наук, професора; Валентини Володимирівни Вітюк – завідувача науково-дослідної лабораторії початкової освіти Волинського національного університету імені Лесі Українки, доктора педагогічних наук, професора.

Під час заходу його учасники мали змогу ознайомитися із різноманітними теоретичним положеннями щодо викладання природничої освітньої галузі та його практичної реалізації засобами писанкарства, флористики, соломоплетіння, гончарства, нетрадиційних художніх технік. Учасники мали змогу ознайомитися із цікавими прикладами навчання технологічної освітньої галузі засобами декоративно-прикладного мистецтва й ремесел, отримати відповіді на питання й просто цікаво поспілкуватися.