14.12.2017 | 22:30

14 грудня 2017 року на факультеті педагогічної освіти відбулася Студентська наукова конференція «Перший крок у науку: актуальні питання соціальної педагогіки», на якій для студентів 1-2 курсу були представлені дослідження студентів 3-4 курсу, спеціальності «Соціальна педагогіка. Практична психологія» та «Соціальна робота».

Серед актуальних проблем, що викликали жваву дискусію серед студентства, були питання соціально-педагогічної профілактики суїцидальної поведінки підлітків, соціальна проблема попередження явища раннього материнства: психолого-педагогічні чинники, соціально-психологічна природа підліткових конфліктів та їх попередження, молодіжні субкультури та їх вплив на розвиток суспільства, причини виникнення явища соціального сирітства та соціально-педагогічна робота з прийомними сім’ями, ментальні передумови формування світогляду української молоді та інші.

Вітаємо всіх учасників студентської конференції та бажаємо творчого натхнення і нових наукових відкриттів!