Студенти Львівського національного університету імені Івана Франка здобули низку нагород на Кубку Львівської області з боротьби дзюдо

23.04.2024 | 21:41

14 квітня 2024 року у Львові пройшов Кубок Львівської області з боротьби дзюдо! Студенти Львівського національного університету імені Івана Франка здобули низку нагород. Переможцем змагань у категорії до 100 кг став студент економічного факультету – Колотов Артем. Срібну нагороду у категорії до 73 кг виборов студент економічного факультету – Куливацький Володимир. Бронзові нагороди змагань здобули: у категорії до 73 кг  студент факультету прикладної математики та інформатики – Козачук Назар, у категорії до 66 кг студент факультету електроніки та комп’ютерних технологій – Войченко Ігор, у категорії до 90 кг студент факультету електроніки та комп’ютерних технологій – Колотов Руслан, у категорії до 100 кг студент факультету електроніки та комп’ютерних технологій – Сауляк Владислав. Серед жінок у категорії до 63 кг бронзову нагороду виборола студентка географічного факультету – Віталія Марфіян.

Вітаємо наших спортсменів та їх наставника, Заслуженого тренера України Тувакова Араза Миколайовича!!!

Дякуємо ЗСУ за можливість навчатись, тренуватись та змагатись!!!

На зображенні може бути: 7 людей та люди займаються бойовими мистецтвами