Програма Тижня соціальної роботи на факультеті педагогічної освіти (18-22 березня 2024 р.)

16.03.2024 | 12:37

Щороку в третій вівторок березня відзначається Всесвітній день соціальної роботи. У 2024 році дата святкування припадає на 19 березня. Цього року він проходить під гаслом «Buen Vivir: Shared Future for Transformative Change» («Життя у добробуті: Спільне майбутнє для трансформаційних змін»).

Buen Vivir – життєвий принцип, який визначає спосіб життя, заснований на загальнолюдських цінностях, взаємодії та відповідальності. Щоб ефективно реагувати на виклики, соціальна робота потребує нових підходів, дій, суб’єктів, рухів і платформ задля трансформаційних змін.

Із нагоди відзначення Всесвітнього дня соціальної роботи кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи Львівського національного університету імені Івана Франка організовує 18-22 березня 2024 року – Тиждень соціальної роботи на факультеті педагогічної освіти.

Програма заходів тижня – тут