У навчально-спортивному комплексі Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся «Турнір пам’яті Михайла Цибульського» з футзалу
20 січня 2024 року у навчально-спортивному комплексі Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся «Турнір пам’яті Михайла Цибульського» з футзалу.
Михайло Володимирович Цибульський працював старшим викладачем кафедри фізичного виховання та спорту, тренував студентську та викладацьку збірні команди Університету з футболу і футзалу. Випускники різних років та збірна викладачів Університету зібрались, щоб вшанувати пам’ять свого викладача та тренера!!!
![](https://scontent.fiev21-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/420499956_1433376313918616_2190263832262915340_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_s600x600&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=a248ae&_nc_ohc=PPlRokVP8FcAX9tgKpm&_nc_ht=scontent.fiev21-1.fna&oh=00_AfDtcfqXakXm1dkMbcatl2AHDloTbz3JO9NGeghaPC3i3g&oe=65B2435C)
![](https://scontent.fiev21-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/420056554_1433375843918663_7247783584876790162_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=a248ae&_nc_ohc=dHfVPeCJnd8AX9NwyZO&_nc_ht=scontent.fiev21-1.fna&oh=00_AfCHxcrW9lgwkRe54BrxVMWB674UW57md7zW10EXClyKAA&oe=65B2178E)