Участь студентів спеціальності “231 – Соціальна робота” у Міжнародній студентській конференції Social Work Students International Meetup “SOCIAL WORK – THE REVOLUTION OF PROFESSIONAL ROLES”

27.05.2022 | 12:55

26 травня 2022 р. за запрошенням організаторів та за ініціативи викладачки кафедри Ольги Столярик, студенти різних курсів спеціальності “231 – Соціальна робота” долучилися до Міжнародної студентської конференції “Social Work Students International Meetup “SOCIAL WORK – THE REVOLUTION OF PROFESSIONAL ROLES””, присвяченої обміну досвідом щодо трансформації місії, ролі та цінностей соціальної роботи у сучасних умовах, особливостям стійкості студентів програми “Соціальна робота” в умовах війни.

Конференція об’єднала студентів з Великої Британії, Польщі, Ефіопії, Словенії, Нідерландів та інших країн.
Такі зустрічі – цінний ресурс з підвищення професійного досвіду, нарощування soft та hard skills, а також можливість нових знайомств.

Дякуємо організаторам за запрошення та невимушену, ресурсну атмосферу.