Відбувся святковий шаховий турнір з блискавичної гри з нагоди святкування “Дня студента”

28.11.2023 | 19:59
В середині листопада у Шаховому клубі Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся святковий шаховий турнір з блискавичної гри з нагоди святкування “Дня студента”. В турнірі взяло участь 25 учасників, серед яких викладачі, ліцеїсти фізико-математичного ліцею, і безумовно студенти нашого Університету, яких була переважна більшість.
Гра відбувалась за швейцарською системою у 9 турів. У результаті безкомпромісної боротьби перемогу “вирвав” у останньому турі студент економічного факультету Владислав Базюк – 8 очок з 9 можливих. А по 7 ½ очок отримали студент фізико-математичного ліцею – Віктор Ковальчук, який дякуючи кращому коефіцієнту Бухгольца посів друге місце та старший викладач кафедри фізичного виховання та спорту Святослав Попович, який посів третє місце, лідируючи весь турнір, але прикра поразка в останньому турі завадила йому здобути чемпіонство.
Вітаємо переможців шахового турніру !!!
Дякуємо ЗСУ за змогу змагатися !!!
На зображенні може бути: дитяча іграшка та текст