Відбувся тренінг «Інтерактивні методи навчання та педагогічна практика: фінський досвід»

21.03.2023 | 22:15

20 березня 2023 року розпочався тиждень кафедри почактової і дошкільної освіти. Викладачі кафедри, учасники фінсько-українського проєкту «Навчаємось разом», ас. Ігор Бущак і доц. Надія Ростикус провели тренінг «Інтерактивні методи навчання та педагогічна практика: фінський досвід», на якому представили особливості фінської системи освіти і результати участі у проєкті. Особливу увагу зосерджено на формуванні педагогічного мислення майбутніх учителів початковиз класів, розглянули концепції його побудови і реалізації у дослідження фінських науковців. Також, на основі власного досвіду співпраці зі студентами і вчителями, викладчі аналізували рівень педагогічно-соціальних відносин (рівень дій, теорії об’єктів і метарівень). На завершення кожен учасник визначив свою практичну теорію у роботі зі студентами.