ВІТАЄМО! Руслана Фарима – призерка Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт!

01.04.2020 | 16:54

Приємна новина надійшла із Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського, на сайті якого оголошено про підсумки першого етапу ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2019/2020 н.р. зі спеціальності «Початкова освіта» (через карантинні заходи проведення другого етапу було відмінено).
За рейтинговими показниками наукова робота студентки ІІІ курсу факультету педагогічної освіти спеціальності «Дошкільна освіта» Руслани ФАРИМИ на тему «Використання технік формувального оцінювання  під час проведення навчальних занять у закладах початкової освіти» відзначена дипломом ІІІ ступеня !
Щиро вітаємо Руслану Фариму та її наукових наставників – викладачів кафедри початкової та дошкільної освіти доцента Марію Стахів й асистента Ігоря Бущака з перемогою й бажаємо їм міцного здоров’я й нових творчих успіхів!!!

Деканат ФПО