Юлія Баранович отримала стипендію на навчання в Університеті Деусто (Іспанія)

28.11.2016 | 10:18

Юлія Баранович, студентка ІІ курсу факультету педагогічної освіти спеціальності “Соціальна педагогіка”, стала переможцем конкурсу «ERASMUS+ programme: КА 107 – Навчальна кредитна мобільність» і буде навчатися упродовж другого семестру 2016/2017 навчального року в Університеті Деусто (Іспанія). Англомовна програма навчання передбачає вивчення таких дисциплін, як Глобалізація, громадянство і міжкультурна компетентність;  Критичний підхід до соціальних питань; Творче використання навчальних ресурсів у початковій освіті.

«Мріяла отримати закордонний досвід, щоб у майбутньому допомогти українським студентам бути більш компетентними у питаннях проекту Erasmus+  та у питаннях якості освіти. Сподіваюсь, що цей досвід стане незабутнім», – так прокоментувала своє досягнення Юлія Баранович.

universidad_de_deusto

Вітаємо Юлію з перемогою і бажаємо успішного навчання!

Віримо, що цей успіх Юлії Баранович надихне студентів нашого факультету до активної участі у міжнародних стипендійних програмах і конкурсах!