З нагоди Дня Університету відбулася відкрита лекція для студентів першого курсу факультету іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка

17.10.2023 | 20:49
Для кафедри фізичного виховання та спорту минулий тиждень завершувався приємною та пізнавальною подією.
З нагоди Дня Університету 13 жовтня 2023 року студенти першого курсу факультету іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка мали нагоду відвідати лекцію про історичну постать засновника українського тіловиховання, одного із перших в Галичині фахівців фізичного виховання і спорту кінця XIX – початку XX століття, професора Львівської Академічної гімназії та ініціатора створення перших спортивних організацій в українських освітніх установах – Івана Миколайовича Боберського.
Спікер лекції:
Тимчак Ярослав Володимирович, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент, завідувач кафедри олімпійської освіти Львівського державного університету імені Івана Боберського.
Також з науковим повідомленням перед студентами виступив один з перших дослідників життєпису та наукової діяльності Івана Боберського – Роман Богданович Мелех.