Зустріч викладачів кафедри спеціальної освіти та ініціативної групи Українського Товариства Системної та Короткотермінововї Психотерапії в Україні з Aрі Кешетом (Aryeh Keshet), багаторічним директором кафедри Соціальних та культурних справ в Ізраїльському Технологічному Інституті, тренером з короткотермінової терапії.

22.09.2023 | 10:48

21.09.2023 відбулась зустріч викладачів кафедри спеціальної освіти та ініціативної групи Українського Товариства Системної та Короткотермінововї Психотерапії в Україні з Aрі Кешетом (Aryeh Keshet), багаторічним директором кафедри Соціальних та культурних справ в Ізраїльському Технологічному Інституті, тренером з короткотермінової терапії. Концепції BSFT можуть бути корисними у корекцій освіті, логопедії та консультування. Здобуті знання та навички будуть корисними у психотерапевтичній роботі з постраждалими внаслідок війни. Великий досвід Aryeh Keshet знадобиться, зокрема, у щоденній практиці консультування та психолого-педагогічному супроводі людей з інвалідністю На зустрічі домоволись про співпрацю у наукових дослідженнях, підвищенні квліфікації фахівців, проведенні занять для студентів тощо.