Науково-практичний семінар «Сурдопедагогіка та реформування системи освіти в Україні»

22.12.2017 | 15:59

На кафедрі корекційної педагогіки та інклюзії факультету педагогічної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка 19-20 грудня 2017 року відбувся семінар на тему: «Сурдопедагогіка та реформування системи освіти в Україні», який проводив кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник лабораторії сурдопедагогіки Інституту спеціальної педагогіки НАПН України Володимир Шевченко.

Під час семінару учасники ознайомились з історією становлення сурдопедагогіки в Україні та за кордоном, особливостями навчання та виховання дітей з порушеннями слуху, сучасною системою реформування освіти, раннім втручанням (скринінгом). Також дізналися про сучасну систему слухопротезування, технології та технічні засоби навчання осіб з порушеннями слуху, роботою корекційних центрів та громадських організації для даної категорії осіб. Після закінчення слухачі отримали сертифікати про участь у семінарі.