На факультеті відбувся Творчий вечір з нагоди Різдвяних свят

21.01.2021 | 11:15

20 січня на факультеті педагогічної освіти відбувся творчий вечір з нагоди Різдвяних свят.🙌🏼
Студенти  колядували, щедрували і віншували, розповідали історії походження колядок і традиції святкування Різдва🌟.
Радісно, що до Творчого вечора долучилися і сім’ї наших студентів. Творчий вечір був наповнений святковою атмосферою. Співали як в унісон, так і соло🎶.
P.S. Дякуємо усім, хто долучився. Особлива подяка сім’ї Вікторії Татарчук, які дружно виконали нам чудові колядки♥️.

Читати »

Проєкт рейтингу успішності студентів державної форми навчання за результатами зимової заліково-екзаменаційної сесії 2020-2021 н.р.

19.01.2021 | 18:24

До уваги студентів факультету, які навчаються за державним замовленням!
За результатами І семестрового контролю 2020/2021 н.р. сформовано попередні списки студентів з оцінками за сесію, додатковими та рейтинговими балами. Як завжди публікуємо ці списки для ознайомлення студентів зі своїми балами. Просимо перевірити коректність внесених даних та відсутність технічних описок. У випадку виявлення розбіжностей просимо звертатися у деканат Вашого факультету. При виникненні подальших запитань — у профком студентів, студентський уряд чи студентський відділ (тел. 239-42-60).
Про розбіжності або неточності просимо повідомити у найкоротші терміни.
Нагадуємо...

19.01.2021 | 14:18

Розклад занять на зимову заліково-екзаменаційну сесію 2020-2021 н.р. для студентів ОС Магістр (заочна форма) –  20.01.-3.02.21
Спеціальності 012 Дошкільна освіта,  013 Початкова освіта
Спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки (ОП Організація освітнього простору: управління та експертиза) , 016 Спеціальна освіта ОП Логопедія), 231  Соціальна робота  (ОП Соціально-псиологічна реабілітація
У розкладі можливі зміни!
Деканат

Читати »

Розклад занять на ІІ семестр 2020-2021 н.р. для студентів І-V курсів денної форми навчання

19.01.2021 | 13:29

Увага! На сайті факультету у рубриці «Розклади занять, заліків, іспитів (денна форма)» розміщено розклад занять на ІІ семестр 2020-2021 н.р. для студентів І-V курсів денної форми навчання.
Розклад занять складено у змішаній формі: лекції, ДВВ, фізкультура, іноземна мова — дистанційно, практичні заняття — в аудиторіях. Розпочинаємо навчання виключно у дистанційній формі відповідно до розпорядження Ректора.
ІІ семестр розпочинається 9 лютого (знаменник)
Покликання: https://pedagogy.lnu.edu.ua/rozklady-zaniat-zalikiv-ispytiv-denna-forma