Онлайн конференція за підсумками практики магістрантів освітньої програми “Організація освітнього простору: управління та експертиза”

21.10.2020 | 20:21

19 жовтня у дистанційному режимі відбувся захист асистентської практики та практики зі спеціалізації у студентів магістерської програми “Організація освітнього простору: управління та експертиза” академгрупи ФПОм-21з. Практиканти почергово взяли слово і поділилися своїми результатами, детально висвітлили процес проходження практик і відповіли на запитання викладачів кафедри.

Читати »

Софія Стечкевич – стипендіатка Верховної Ради України!

14.10.2020 | 19:49

Софія Стечкевич – стипендіатка Верховної Ради України!
Згідно з наказом МОН № 1231 від 6 жовтня 2020 року «Про призначення іменних стипендій Верховної Ради України студентам закладів вищої освіти на 2020/2021 навчальний рік»    серед студентів Львівського національного університету імені Івана Франка, які отримуватимуть
стипендію Верховної Ради України – студентка ІІІ курсу факультету педагогічної освіти Софія Стечкевич!
Щиро вітаємо Софію з досягнутим успіхом і зичимо нових звершень і перемог!
Деканат

Читати »

Наказ Ректора ЛНУ ім. І. Франка “Щодо тимчасового переходу на дистанційне навчання”

13.10.2020 | 17:25

Відповідно до наказу Ректора Львівського національного університету імені Івана Франка №  0-86 від 13.10.2020 р. “Щодо тимчасового переходу  на дистанційне навчання  в Університеті з 19 жовтня до 15 листопада 2020 р.   запроваджено  режим дистанційного навчання.
Наказ Ректора читати  тут …  ( 1)   (2)
Деканат