Новини

Актуалізуємо базову інформацію щодо вступу на спеціальності факультету педагогічної освіти у 2022 році

20.07.2022 | 15:06

І. ВСТУП  ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ОСВІТНЬОГО СТУПЕНЯ БАКАЛАВРА 

 ЕТАПИ ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ для  вступників, які складали національний мультипредметний тест (НМТ) або ЗНО  у 2019-2021 р.            Ознайомитися можна тут…

ПОРЯДОК РОЗГЛЯДУ МОТИВАЦІЙНИХ ЛИСТІВ.  Ознайомитися тут… 

 

ІІ. ВСТУП  ДЛЯ ЗДОБУТТЯ СТУПЕНЯ МАГІСТРА

Прийом заяв і документів, вступні випробування, конкурсний відбір та зарахування на навчання за денною та заочною формами  (ІІІ розділ) 

ПОРЯДОК РОЗГЛЯДУ МОТИВАЦІЙНИХ ЛИСТІВ.  Ознайомитися тут… 

ІІІ. ВСТУП НА ОСНОВІ ДИПЛОМУ МОЛОДШОГО СПЕЦІАЛІСТА

Вступ  осіб, які здобули освітній ступінь молодшого бакалавра, освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, освітньо-професійний ступінь...

Читати »

Успішний захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії Ольги Галюки

15.07.2022 | 18:12

Гідне наукове  поповнення факультету педагогічної  освіти!
Сьогодні  на засіданні разової спеціалізованої вченої ради  у Львівському університету імені Івана Франка відбувся успішний захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії зі спеціальності 015 Професійна освіта випускника  аспірантури  факультету Ольги Галюки на тему «Формування соціальної мобільності  фахівців початкової школи у процесі адаптації до професійної діяльності»
Щиро вітаю нашу  молоду  колегу із вагомим  науковим  здобутком, висловлюємо щиру подяку за допомогу і підтримку  її наставнику –  професору Наталії  Мачинській і зичимо  нових творчих звершень під мирним ...

Читати »

Відбувся День відкритих дверей для вступників інноваційної освітньої програми «Організація освітнього простору. Позашкільна освіта»

14.07.2022 | 14:33

З початком повномасштабної війни росії проти України освітня галузь змушена відповідати на неабиякий виклик – навіть у нелегкі часи давати можливість дітям і молоді розвиватися та творити гідне майбутнє нашої держави. Тож сьогодні, 13 липня 2022 року, факультет педагогічної освіти Львівського університету презентував для вступників нову освітню програму зі спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки» «Організація освітнього простору. Позашкільна освіта», яка покликана виховати саме те покоління педагогів, яке навчатиме вільних і незалежних особистостей.
Під час зустрічі до абітурієнтів звернулися викладачі кафедри загальної педагогіки та педагогіки вищої школи...

Читати »

До уваги вступників-2022! Порядок розгляду мотиваційних листів.

12.07.2022 | 15:29

До уваги вступників  на спеціальності факультету педагогічної освіти  2022 року!
З  порядком розгляду  мотиваційних листів можна  Ознайомитися тут… 
Вичерпна інформація про   умови вступу, освітні програми, інша корисна інформація для абітурієнтів   розміщена на сайті факультету. Рубрика Вступнику!
Деканат

Читати »

Подача заяв на проживання у студентському гуртожитку у 2022-2023 н.р.

06.07.2022 | 17:35

Студенти, які проживали у гуртожитку і бажають надалі проживати у 2022-2023 навчальному році, повинні заповнити гугл-форму на поселення у відповідному гуртожитку до 1 серпня 2022 року

У формі необхідно прикріпити фото квитанції про оплату за проживання у гуртожитку за 10 місяців (навчальний рік) або за 5 місяців (половина навчального року). Студенти, які мають пільги та не оплачують за проживання в гуртожитку або оплачують 50% мають прикріпити документ, який засвідчує їх пільгу. Студенти-вступники на магістратуру можуть здійснити проплату після здачі вступних іспитів.

...

Читати »