ХІ міжфакультетська студентська наукова конференція «Актуальні проблеми української освіти»

16.05.2018 | 17:55

15 травня 2018 року на кафедрі загальної та соціальної педагогіки
відбувся другий етап щорічної міжфакультетської студентської наукової конференції «Актуальні проблеми української освіти».
На заході були присутні студенти IV-VІ курсів факультету педагогічної освіти та хімічного факультетів університету.
Серед порушеної тематики виступів можна відзначити різноманітні аспекти організації навчально-виховного процесу, зокрема, організаційно-дидактичні засади педагогічного партнерства, інноваційні підходи до організації навчання учнів, шляхи формування професійної мотивації студентів та їхньої адаптації у ВЗО, організації роботи вчителя із батьками школярів та виховної роботи із дітьми з особливими потребами тощо.
Конференція відбулася в атмосфері плідної співпраці викладачів і
студентів, конструктивного діалогу та обміну думками.
У 2017/2018 навчальному році ця конференція відбувається вже в
одинадцятий раз, що стало кафедральною традицією та є гарним способом
залучення студентів до наукової роботи й можливістю висловити власну
думку шляхом публічного виступу перед своїми колегами.