12 травня відбувся круглий стіл «Міжсекторальна співпраця ІРЦ та закладів вищої освіти»

12.05.2021 | 21:24

12 травня 2021 року, за сприяння Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації, Львівського національного університету імені Івана Франка, ГО «Справа Кольпінга в Україні», було проведено круглий стіл «Міжсекторальна співпраця ІРЦ та закладів вищої освіти».

У круглому столі також брали участь студенти другого курсу, група ФПЛ-21, факультету педагогічної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка.

Спікерами даного заходу були: Леся ТОМАНЕВИЧ – головний спеціаліст відділу інновацій, дистанційного навчання, координації діяльності закладів вищої освіти і науки, професійної освіти Департаменту освіти і науки Львівської обласної держадміністрації, кандидат економічних наук, доцент.
Марія ВАСЮНИК-КУЛІЄВА – головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої освіти та позашкільної освіти Департаменту освіти і науки Львівської обласної держадміністрації.
Надія Пелих – директор Новояворівського інклюзивно-ресурсного центру.
Марія Лозинська – вчитель-логопед Новояворівського ІРЦ.
Оксана Чугаєвська – практичний психолог Новояворівського ІРЦ.
До участі в обговоренні даної теми долучилися секретар Новояворівської міської ради – Іванна Попик, заступник Новояворівського міського голови – Володимир Синенький та начальник відділу освіти Новояворівської міської ради – Михайло Дорош.

Сподіваємося, що співпраця всіх зацікавлених у розбудові інклюзивної освіти буде плідної та продуктивною.