15.04.2024 | 21:42
14 квітня 2024 року на базі Спортивного комплексу Університету відбувся тенісний турнір серед викладачів і працівників Львівського університету, приурочений до Всесвітнього дня здоров’я. Змагання організували кафедра фізичного виховання та спорту, Профспілка Львівського університету та Спортивний Клуб Львівського Університету.
Турнір виявився не лише гарною спортивною ініціативою, яка сприяє фізичній активності, а й можливістю для представників університетської спільноти поспілкуватися у неформальній атмосфері, підтримати одне одного і, звичайно, позмагатися між собою.
За результатами змагання 🥇 перемогу серед жінок здобула заступниця декана Факультет журналістики ЛНУ ім. Івана Франка Наталія Шайда. 🥈 Друге місце виборола, старша викладачка кафедри фізичного виховання та спорту Факультет педагогічної освіти ЛНУ імені Івана Франка Лідія Бітківська. 🥉 Третю сходинку посіла старша викладачка кафедри фізичного виховання та спорту Галина Кроншталь.
Серед чоловіків 🥇 переможцем став викладач кафедри фізичного виховання та спорту Олег Лядик. 🥈 Срібло виборов заступник декана Механіко-Математичний факультет ЛНУ ім. Івана Франка Ігор Кузь, а 🥉 бронзовим призером став викладач кафедри фізичного виховання та спорту Олег Мартинів.
💙💛 Щиро вітаємо переможців та всіх учасників турніру! Дякуємо Збройним Силам України за можливість проводити подібні заходи, а працівникам Університету – за творення спільної культури фізичної активності й розвиток спортивних ініціатив в університетському середовищі.
На зображенні може бути: теніс та текст