17.10.2023 – конференція трудового колективу ФПО

16.10.2023 | 15:56
17 жовтня 2023 р. на факультеті педагогічної освіти у змішаному форматі відбулася конференція трудового колективу структурного підрозділу.
Основним питанням було обрання виборних представників до складу Вченої ради факультету.
Відповідно до Положення про факультет за визначеними квотами ухвалено пропозиції кафедр щодо їхнього представництва у Вченій раді.
Вітаємо професорів Олена Галян, Olga Bilyakovska, Olga Fert, доцентів Світлана Лозинська, Nelia Sirant, Лариса Ковальчук, Світлана Лаба, Зоряну Фалинську, Богдану Андрейко, Вікторію Лободу, Ірина Субашкевич, Олега Мартиніва з довірою колективу працювати у колегіальному органі управління факультетом.
Принагідно висловлюємо щиру подяку за сумлінну працю колегам – доцентам Марії Стахів та Ірина Мищишин-Шушкевич, які склали повноваження членів Вченої ради.
Особливі слова вдячності адресуємо доцентці Галина Крохмальна, яка упродовж попередньої каденції старанно і відповідально виконувала обов’язки секретаря Вченої ради.
З новими силами – до нових звершень!