2 квітня 2024 в рамках дня інформування про аутизм викладачі кафедри спеціальної освіти організували відвідини студентами групи для дітей з аутизмом в ЗДО 165 Родини Кольпінга у Львові

03.04.2024 | 07:12

В рамках діяльності “Лабораторії нових технологій та інновацій у спеціальній та інклюзивній освіті” викладачі і керівництво кафедри спеціальної освіти Катерина Островська, Ігор Островський, Мар’яна Породько, Богдана Андрейко, Лілія Дробіт та спеціальний психолог Марія Навальківська організували відвідини студентами кафедри групи ЗДО 165 для дітей з аутизмом. Група була відкрита професорами Катериною Островською та Ігорем Островськими у 2012 році на базі ГО Родина Кольпінга. Студенти мали можливість не просто спостерігати за дітьми, а під проводом викладачів кафедри та працівників групи попрацювати з дітьми з аутизмом в реальній робочій атмосфері.