20 березня 2024р. на кафедрі СПЕЦІАЛЬНОЇ ОСВІТИ, ФАКУЛЬТЕТУ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ ЛНУ імені Івана Франка, відбувся перший тур Всеукраїнської студентської олімпіади, спеціальність – «Спеціальна освіта»

26.03.2024 | 20:58

20 березня 2024р. на кафедрі СПЕЦІАЛЬНОЇ ОСВІТИ, ФАКУЛЬТЕТУ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ
ЛНУ імені Івана Франка, відбувся перший тур Всеукраїнської студентської олімпіади, спеціальність – «Спеціальна освіта». Склад конкурсної комісії: доц. Андрейко Б.В., доц. Дробіт Л.Р., доц. Породько М. І., доц. Сулятицький І.В.
✅Студенти, які взяли участь та представили свої тренінги та науково цінні результати у сфері спеціальної освіти в часі війни🇺🇦:
1. Беркута Діана, ФПЛ-11С, Ділянки мозку як відіграють вирішальну роль у формуванні мовних функцій.
2. Всяких Дарина та Супрун Поліна, ФПЛ-11с, Ефект Плацебо та ефект Пігмаліона.
3. Ясниська Анна, ФПЛ-42, Сучасні дослідження корекції заїкання шлахом музикотерапевтичного впливу
4. Шевчук Каріна, ФПЛ-42, Робота терапевта мови та мовлення в інтенсивній терапії.
5. Бутрей Анна, ФПЛм11с, Використання методів арт-терапії в корекційній роботі.
6. Шоган Марина, ФПЛм11с, Розлади навчання.
7. Ковальовська Марта, ФПЛ-41, Використання прийомів мнемотехніки у логопедичній роботі з дітьми з порушеннями мовлення.
8. Сиділо Анастасія, ФПК-11, Психолого-педагогічна підтримка дітей з інтелектуальними порушеннями та їх батьків в часі війни.
9. Вендиш Уляна, ФПЛ-11с, Центральний і периферійний мовний апарат.
10. Танчин Вікторія, ФПЛ-11с, Становлення особистості в дошкільному віці.
11. Бондар Наталія, ФПЛ- 12 с, Арт-терапія, як засіб соціально-педагогічної підтримки молодших школярів із затримкою психічного розвитку.
Вітаємо усіх учасників, з успішним захистом творчих психотренінгів, відзначаємо медіаграмотність, науковість, унікальність та новизну кожної роботи🤌. Студенти кафедри спеціальної освіти – ВИ НАЙКРАЩІ!)🫵
Констатуємо і уточняємо, що наукова олімпіада, має чіткі критерії оцінювання, та після кропітких, обʼєктивних обговорень, членів комісії, кафедра рада представити ПЕРЕМОЖЦІВ ОЛІПМІАДИ:
🫶1 місце:
✅Бутрей Анна, ФПЛм11с, науковий керівник доц. Андрейко Б.В.;
✅ Шевчук Каріна, ФПЛ-42, науковий керівник доц. Породько М.І.;
🫶2 місце:
✅ Ковальовська Марта, ФПЛ-41,
науковий керівник доц. Породько М.І.;
✅Ясниська Анна ФПЛ 42, науковий керівник доц, Призванська Р.А.;
🫶3 місце:
✅Всяких Дарина та Супрун Поліна (представили колективний тренінг), ФПЛ-11с, науковий керівник доц. Сікорська Л.Б.
✅Бондар Наталія, ФПЛ- 12 с, Арт-терапія, як засіб соціально-педагогічної підтримки молодших школярів із затримкою психічного розвитку, науковий керівник доц. Андрейко Б.В.
Вітаємо та пишаємося усіма учасниками та переможцями, бажаємо натхнення на майбутні звершення, та внутрішнього ресурсу для розвитку наукового потенціалу особистості!
З повагою, колектив кафедри спеціальної освіти