20.02.2024 | 00:19
22 лютого 2024 року на кафедрі фізичного виховання та спорту факультету педагогічної освіти Львівського університету вшановуватимуть пам‘ять професора Володимира Осінчука.
В рамках заходу відбудеться презентація фільму про життєвий та творчий шлях Володимира Осінчука, а також турнір з футзалу серед ветеранів 40+, в якому візьме участь збірна команда працівників Львівського національного університету імені Івана Франка.
На зображенні може бути: футбол та текст «льввський унверситет TYPHIP 3 футзалу пам'яті професора B. оснчука серед ветеранив 40+ 22 лютого 2024 року o 17.00 год. HCK лну iM. івана франка (львв, черемшини, 31)»