24.05.2022 | 17:10
24 травня на кафедрі соціальної педагогіки та соціальної роботи в рамках Всеукраїнського фестивалю науки проведено науково-практичний семінар на тему “Метафоричні асоціативні карти в роботі соціального педагога”.
Викладачі та студенти мали можливість ознайомитись з особливостями використання метафоричних асоціативних карт в роботі соціального педагога, правилами та обмеженнями, специфікою роботи з людьми в кризових станах, віковими особливостями тощо. Практичні техніки дали змогу краще пізнати себе, свої сильні сторони та ті потенційні риси, які слід розвивати. Шукали ресурси для сьогодення. Особлива подяка лектору – Угрин О.Г. доценту кафедри теоретичної психології Львівського державного університету внутрішніх справ, кандидату психологічних наук. доценту.
Організатор: доц. Субашкевич І.Р.