12.04.2024 | 15:27

3-4 квітня відбулась IV Міжнародна науково- практична конференція “Актуальні питання освітньо – психологічної реабілітації та педагогічної корекції осіб з розладами аутистичного спектра” . Це був надзвичайно потужний захід на якому досвідчені науковці, практики, громадські діячі обмінювались своїми унікальними доробками.
Заступниками голови оргкомітету були: Герцюк Дмитро Дмитрович – декан факультету педагогічної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка, кандидат педагогічних наук, доцент та Островська Катерина Олексіївна – доктор психологічних наук, професор, Львівський національний університет імені Івана Франка, ГО  Справа Кольпінга в Україні , Obra Kolping de Portugal, також членами оргкомітету були Андрейко Б.В. – кандидат психологічних наук, доцент кафедри спеціальної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка, Татарчук В.О. – асистент кафедри спеціальної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка.
З вітальним словом виступив Герцюк Дмитро Дмитрович

– декан факультету педагогічної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка, кандидат педагогічних наук, доцент.
В пленарному засіданні взяли участь:
ОСТРОВСЬКА Катерина Олексіївна

– доктор психологічних наук, професор, Львівський національний університет імені Івана Франка, ГО  Справа Кольпінга в Україні , Obra Kolping de Portugal з доповіддю “Робота з травмою в секвенційному процесі індивідуальної терапії осіб з аутизмом”;
АНДРЕЙКО Богдана Володимирівна

– доцент, доктор філософії за спеціальністю спеціальна психологія. Львівський національний університет імені Івана Франка з темою “Модернізація психотерапевтичних методів в часі війни”.

Також по обіді першого дня конференції проводилися майстеркласи, які представили:
ДРОБІТ Лілія Ришардівна –

PhD за спеціальністю спеціальна психологія, доцент кафедри спеціальної освіти ЛНУ ім. Франка
Тема: “Діагностика підлітків і дорослих з аутизмом. Первинна і повторна AAPEP”;
САЛАМОН Олег Леонтійович –

асистент кафедри спеціальної освіти ЛНУ ім. Івана Франка. Тема ” Особливості збереження та відновлення стресостійкості в людей з особливими потребами в умовах війни”;
БУЩАК Олена Олександрівна-

асистент кафедри спеціальної освіти ЛНУ ім. Івана Франка. Тема “Використання музично рухової практики у формуванні комунікаційних компетентностей дітей з порушенням мовлення”.

Щиро дякуємо організаторам і колегам за свято професіоналізму! Надзвичайно приємно було працювати ці два дні!