Адаптаційно-командотворчий тренінг зі студентами групи ФПС-11

06.12.2022 | 10:14

Психологічна служба ЛНУ ім. Івана Франка провела адаптаційно-командотворчий тренінг, який відбувся 02 грудня 2022 року, зі студентами групи ФПС-11 факультету педагогічної освіти.
Атмосфера на тренінгу була дружньою та сприятливою. Студенти отримала нові знання щодо пізнання власного світу, удосконалили свої комунікативні вміння та навички, робили практичні завдання: малювали асоціації на власну навчальну групу, шукали подібності між собою, навчались тімбілдингу.

А також здобувачі освіти мали можливість детальніше дізнатитися про роботу психологічної служби університету, її основні напрямки та у яких випадках можна до неї звертатися.

Висловлюємо щиру вдячність завідувачу Психологічної служби ЛНУ ім. Івана Франка А. В. Скаковській за проведений тренінг та сподіваємось на подальшу співпрацю! Такі зустрічі наповнюють оптимізмом та надихають!