Підписано Меморандум про співпрацю ФПО із ГО “Дамо дітям рухатися”
19.10 .2023 р. в.о.декана факультету педагогічної освіти Дмитро Герцюк і керівник ГО «Дамо дітям рухатись» Богдан Цюваник підписали Меморандум про співпрацю . Його предметом є партнерська діяльність, спрямована на реалізацію проєкту, пов’язаного із покращенням стану здоров’я та збільшення рухової активності учнів у закладах загальноосвітньої школи.
З метою впровадження інноваційних підходів у практику підготовки майбутніх вчителів планується створення окремих навчальних програм, напрацювання методичних рекомендацій, спільне проведення семінарів, круглих столів.
Розглядається можливість встановлення на факультеті навчального локалу із спеціальними партами, за якими учні/студенти навчаються стоячи. Така практика поєднання підходу, коли учні не лише сидять за традиційними партами, а ще й стоять за спеціальними учнівськими столами сприяє формуванню здорового навчального середовища.
Ця інновація отримала схвальну оцінку серед учителів, учнів, батьків, медиків, вона у формі пілотного проєкту сьогодні впроваджується у ряді шкіл міста Львова (додано фото з мережі Інтернет).
![](https://pedagogy.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/1-14-1024x768.jpg)
![](https://pedagogy.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/2-11-1024x768.jpg)
![](https://pedagogy.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/3-10-768x1024.jpg)
![](https://pedagogy.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/4-9-1024x768.jpg)
![](https://pedagogy.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/6-7-768x1024.jpg)
![](https://pedagogy.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/7-6-768x1024.jpg)