АКТУАЛЬНО!!! До уваги студентів-магістрів заочної форми навчання!

19.03.2020 | 19:45

До уваги студентів- магістрів заочної форми навчання факультету  педагогічної освіти !

Відповідно до наказу Ректора Львівського національного університету імені Івана Франка № 0-26 від 12 березня 2020 року на виконання Постанови Кабінету Міністрів України № 211 від 11 березня 2020 року «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», листа Міністерства освіти і науки України № 1/9-154 від 11 березня 2020 року в Університеті запроваджено карантин, який триватиме з 12 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року.

У цьому зв’язку пропонується наступний порядок проведення  весняно-літньої  заліково-екзаменаційної сесії, яка   запланована на період з 23 березня до  10 квітня 2020 року

1. Перші два тижні (23.03-3.04.2020р.)  буде здійснюватися  дистанційна форма навчання. На  сайті факультету   Рубрика СТУДЕНТОВІ, Сторінка АКТУАЛЬНО! Дистанційна сесія для студентів-магістрів заочної форми навчання  будуть розміщуватися     інформаційні матеріали  щодо відпрацювання  навчальних тем  з навчальних дисциплін, вивчення яких припадає на термін  запровадження карантину.

2. Останній тиждень сесії  з 6 по 10 квітня  2020 р.  (сподіваємося  що  карантин буде  припинено)  заняття  відбудуться  в аудиторному режимі згідно розкладу занять, який також буде виставлено на сайті  факультету.   На цей період будуть заплановані оглядові лекції, перевірка завдань  самостійного опрацювання  тем курсів,  оформлення заліків  та  складання іспитів.

3. Виклики на сесію студентам  будуть видаватися тільки на період  аудиторної роботи з  6 по 10 квітня 2020р.  Отримати виклики  можна буде  не раніше понеділка  6 квітня 2020 р.

4. У випадку продовження  карантину буде надана додаткова інформація. .

5. З усіх  питань організації сесії   прохання  писати  на  електронну пошту  факультету                          pedosv.fakultet@ukr.net

електронні пошти  кафедр факультету

кафедра початкової та дошкільної освіти –                pee.dep.pedagogy@lnu.edu.ua

кафедра спеціальної освіти та соціальної роботи –      t_mazur@bigmir.net

загальної педагогіки та педагогіки вищої школи-              dep.pedagogy_lnu@ukr.net

а також телефонувати і писати

методисту деканату  заочної форми навчання

Наталя Семеряк     097 1325565,   nangelnOO@gmail.com

деканові факультету:

Дмитро Герцюк   097-24-89-356,  dmytro_hertsyuk@ukr.net

Будьте здорові! Бережіть себе  і своїх  рідних та близьких!

З повагою,

деканат факультету