Актуально! Процедура зарахування на навчання вступників 2023 р.

02.08.2023 | 16:40

До уваги вступників   ОС Бакалавр!

Як в електронному кабінеті підтвердити вибір місця навчання (Відеоінструкція)

ПРОЦЕДУРА ЗАРАХУВАННЯ НА НАВЧАННЯ

Підставою для зарахування особи на навчання є:

1. підтвердження вибору місця навчання в особистому електронному кабінеті вступника за обраною заявою шляхом накладання кваліфікованого електронного підпису або завантаження сканкопії власноруч підписаної заяви.
    2. виконання вимог до зарахування шляхом подання таких документів:
      • копія документа, що посвідчує особу;
      • копія довідки про присвоєння реєстраційного номеру облікової картки платника податків (РНОКПП);
      • копія військово-облікового документа (для військовозобов’язаних – військовий квиток або тимчасове посвідчення військовозобов’язаного; для призовників – посвідчення про приписку до призовних дільниць; для резервістів – військовий квиток);
      • повідомлення про ознайомлення з Правилами військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, підписане вступником;
      • 4 (чотири) кольорові фотокартки розміром  3х4 см;
      • копії документів, які підтверджують право вступника на спеціальні умови участі у вступній кампанії (за наявності);
      • копія документа про раніше здобуту освіту, на основі якого здійснюється вступ, інформація про який відсутня в Єдиній державній електронній базі з питань освіти.

Документи подаються:

Особисто до Приймальної комісії Університету (адреси служб зарахування зазначені у таблиці) або шляхом надсилання їх сканованих копій, з накладанням на відповідні файли кваліфікованого електронного підпису вступника, на електронну адресу Приймальної комісії Університету (pkunivlv@lnu.edu.ua). Для накладання електронного цифрового підпису вступника можна використати веб-сторінку https://sign.diia.gov.ua/  В електронному листі обов’язково необхідно вказати прізвище, ім’я, по батькові вступникафакультет,  спеціальність та освітню програму, на яку подаються документи.

3. укладення договору про навчання в Університеті та договору про надання платної освітньої послуги (контракту), у випадку навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб.

Виконання вимог до зарахування вступниками, які рекомендовані до зарахування здійснюється:

– на місця державного замовлення – до 18:00 08 серпня;

– на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб – до 17:00 13 серпня.

Адреси пунктів виконання вимог до зарахування на навчання до Львівського національного університету імені Івана Франка

<centerФакультет (Коледж)</center
Адреса пункту