Анна Войтович – лауреатка обласної премії працівникам наукових установ та закладів вищої освіти Львівської області!

14.11.2018 | 18:31

АННА ВОЙТОВИЧ – лауреатка обласної премії працівникам наукових установ та закладів вищої освіти Львівської області!

8 листопада 2018 р. у Будинку вчених відбулись урочистості з нагоди вручення обласних премій працівникам наукових установ та закладів вищої освіти Львівської області. Вручення обласних премій відбувається щорічно до Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку; заснованого ЮНЕСКО у 2001 році.

Дипломи вручив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, який подякував відомим ученим і молодим фахівцям за внесок у розвиток української науки.

Цьогоріч премії отримали ЗО відомих вчених та фахівців та 120 молодих вчених і дослідників.

Серед удостоєних цієї нагороди – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри початкової та дошкільної освіти факультету педагогічної освіти Анна Войтович.

Колектив викладачів і студентів факультету педагогічної освіти щиро вітає Анну Юріївну із визнанням наукових досягнень!

Зичимо здоров’я, наснаги, добра, невтомної життєвої активності та нових творчих успіхів!