Бінарна лекція поєднала магістрантів двох університетів: ЛНУ ім. Івана Франка та ТНПУ ім. Володимира Гнатюка

19.04.2024 | 23:04

Інноваційний компонент є важливим у реалізації магістерської програми, відтак пошук викладачів завжди спрямований на використання нових організаційних форм, інструментів у викладанні навчальних дисциплін. 17 квітня 2024 року магістранти спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки ОПП «Організація освітнього простору: управління та експертиза» Львівського національного університету імені Івана Франка мали можливість побувати на бінарній лекції разом з магістрантами спеціальності 073 Менеджмент ОПП «Управління навчальним закладом» Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Теоретичний аспект організації моніторингового дослідження презентувала доктор педагогічних наук, професор Ольга Біляковська. Професор Оксана Боднар пояснила присутнім практичне завдання моніторингу. Магістранти мали інтерпретувати результати моніторингового дослідження, представлене статистичними показниками оцінювання психологічного мікроклімату у колективі ЗЗСО та підготувати пропозиції для вирішення проблем. Здобувачі обох університетів були дуже активними в обговоренні та представленні своїх експертних висновків, демонстрували знання в інтерпретації статистичних показників, висловлювали оригінальні ідеї, пропонували рішення.

На закінчення магістранти ділились досвідом вивчення навчального матеріалу та перевагами освітньо-професійних програм.

Дякуємо доктору педагогічних наук, професору Оксані Боднар за активну співпрацю та можливість апробації нового типу навчального заняття. Попереду – нові лекції та наукові зустрічі!