Богдана Андрейко – лауреат обласної премії для молодих вчених

12.11.2019 | 20:30

11 листопада 2019 року в приміщенні Будинку вчених відомим і молодим науковцям Львівщини вручили обласні премії за значні досягнення у галузі науки. Відомим ученим і знаним фахівцям премію присудили за досягнення в галузі природничих, технічних, гуманітарних і соціально-економічних наук, а молодим ученим – за наукові здобутки та з метою підтримки і стимулювання проведення ними подальших досліджень.

Приємно відзначити, що серед нагороджених  молодих науковців  – кандидат психологічних наук, доцент кафедри  спеціальної освіти та соціальної роботи факультету педагогічної освіти Богдана  Андрейко!

Факультетська спільно  щиро вітає  Богдану Андрейко !

Нехай ця висока нагорода додасть Вам ще більшого стимулу, щоб спрямовувати свою професійну, творчу діяльність для подальшого розвитку педагогічної науки.

Зичимо здоров’я, наснаги, добра, невтомної життєвої активності та нових творчих успіхів!

Факультетська спільно  щиро вітає  Богдану Андрейко !