День Абітурієнта на факультеті педагогічної освіти

13.05.2018 | 12:02

12 травня  2018 року на факультеті педагогічної освіти вчергове був проведений День абітурієнта.   Старшокласники  начальних закладів м. Львова, Львівської, Тернопільської, Закарпатської та Вінницької областей, які  завітали на факультет,  отримали нагоду  ознайомитися  із історією та  традиціями  Франкового  університету, специфікою навчання і здобуття фаху педагогічного працівника   у розрізі спеціальностей факультету.  У виступах-презентаціях  декана факультету  Дмитра Герцюка, викладачів  Олени Бущак, Олесі Цимбали, Людмили Кобилецької  було акцентовано  увагу на особливостях вступної кампанії  поточного року, змісті  професійної підготовки і  присвоєння  кваліфікацій, перспективах  працевлаштування.  Засвідчено  широкі можливості   студентської молоді факультету   брати участь у різних міжнародних стипендійних програмах і проектах, реалізовувати свої таланти й уподобання  у  мистецькій, літературній, художній, спортивній,  волонтерській   діяльності тощо.

Гостей  профорієнтаційного заходу цікавили питання  конкурсного відбору на бюджетні місця,  вступу для   пільгових категорій,  поєднання  майбутнього навчання і  практичної діяльності, проживання у гуртожитках  та ін.

Від щирого серця  побажали  випускникам  успішного завершення шкільного навчання,  високих результатів  ЗНО, віри  у власні сили  і висловили надію  на зустріч вже  у студентських аудиторіях!