День абітурієнта на факультеті педагогічної освіти

25.03.2018 | 20:31

У суботу,  24 березня  ц.р.,  на факультеті педагогічної освіти  у рамках Дня абітурієнта знайомили   старшокласників  та їхніх батьків  із деталями  вступної кампанії 2018 року.   Присутні випускники  середніх шкіл   міста Львова й  області отримали вичерпну інформацію про  можливості  здобуття  вищої освіти   у Львівському університеті загалом,   особливості вступу,   зміст  теоретичної і практичної підготовки, а також  перспективи працевлаштування  у розрізі   спеціальностей і спеціалізацій   факультету.

Сюрпризом для гостей факультету став міні  майстер-клас із виготовлення  великодніх прикрас,  уміло проведений   викладачем  кафедри  початкової та дошкільної освіти Христиною Яворською.

Від  щирого серця побажали  цьогорічним випускникам успішно  завершити навчання    і висловили надію на зустріч  вже у студентських аудиторіях.