День святого Димитрія

08.11.2016 | 21:08

maxresdefault

Восьмого листопада відзначаємо день святого Великомученика Димитрія, або в народі “святого Дмитра” чи просто “Дмитра”. За народними уявленнями святий Дмитро приносить зиму. А тому, хоч часом і теплом віяло, та зустрічали його у теплому одязі, аби великих морозів не було. А ще старожили кажуть, що св. Дмитрій золотим ключем закриває землю-матінку. Буде він у себе ключі тримати, аж поки не прийде святий Юрій по них (6 травня) і землю не відімкне.

Студентська родина факультету Педагогічної освіти від щирого серця вітає свого декана Герцюка Дмитра Дмитровича! Бажаємо Вам міцного здоров’я та великого щастя, натхнення до роботи, терпіння, оптимізму, творчого пошуку, вдалих знахідок і успішних звершень задуманих справ, єдності у відстоюванні професійних інтересів, талановитих і небайдужих вихованців!