ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ. ЗУСТРІЧ  ІЗ МАЙБУТНІМИ АБІТУРІЄНТАМИ

27.03.2017 | 19:45

25 березня  2017 року на факультеті  педагогічної освіти  відбувся День відкритих дверей.

Ця  традиційна форма профорієнтаційної роботи,  як засвідчує життя,   попри  всі  переваги   інформаційного суспільства,   не втратила своєї  значимості.   Ознайомлення на місці із навчальним закладом, відчуття його духу,   спілкування із   викладачами,  обмін думками,   налагодження  контактів  тощо    підсилюють  професійні уподобання   випускників шкіл,  зазвичай,    сприяють      свідомому    вибору  ними майбутнього  фаху.

Понад  три десятки  майбутніх абітурієнтів та їхні  батьки  із  міст та сіл Львівської, Закарпатської, Рівненської областей,  а також  міста  Львова   мали змогу  цього суботнього дня  ознайомитися  із змістом  навчальної, наукової та виховної роботи факультету педагогічної  освіти.  Декан факультету Дмитро Герцюк  коротко ознайомив присутніх   із  історією та   основними здобутками  Франкового університету  як  навчальної і наукової інституції,  розповів  про  можливості отримання педагогічної освіти  загалом  на факультетах  навчального закладу,   конкретизував   змістове наповнення  підготовки  фахівців  на факультеті педагогічної освіти. У виступі   також було акцентовано  увагу  на особливостях    вступу у 2017 році,  надано  корисні поради майбутнім абітурієнтам щодо  проходження  вступної кампанії.

Доповнили виступ декана викладачі  профільних кафедр факультету, які у своїх виступах-мультимедійних презентаціях  деталізували  специфіку підготовки,  перспективи працевлаштування  за окремими спеціальностями.

Доцент кафедри корекційної педагогіки та інклюзії Ольга Ферт  цілісно  представила  портрет,    як сучасної  і високо  затребуваної ринком освітніх послуг,  спеціальності «Спеціальна освіта».  Доцент  цієї ж кафедри Зоряна Фалинська  перенесла присутніх   у   захоплюючий світ професії соціального педагога. З великою увагою та зацікавленням  були сприйняті виступи  викладачів кафедри початкової та дошкільної освіти Валентини Деленко і Надії Рострикус, які  яскраво змалювали  переваги  здобуття в умовах сьогодення  фаху вихователя дошкільного закладу і вчителя початкової школи.

Відбувся обмін думками з питань вступу  і   перспектив   навчання на факультеті.  Декан факультету подякував учасникам зустрічі  за  виявлений інтерес до  педагогічних  спеціальностей,   побажав   цьогорічним випускникам  успішного складання  ЗНО і висловив надію побачити  їх  студентами факультету.

Дмитро Герцюк