Дослідницькі проєкти магістрантів

06.05.2022 | 12:46

«Заговори, щоб я тебе побачив». Такими словами розпочала свій виступ Марія Стахів – доцент кафедри початкової та дошкільної освіти на секційному засіданні IV Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми педагогічної освіти: реалії, нові ідеї та перспективи», яка розпочала роботу вчора, 5-го травня, у стінах Львівського національного університету імені Івана Франка.

Сьогодні наукові здобутки презентують магістранти різних закладів вищої освіти України у напрямі «Дослідницькі проєкти магістрантів». Серед зголошених до виступів є представники факультету педагогічної освіти нашого вишу, здобувачі освіти Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського та Харківського національного університету імені Григорія Сковороди.

Модераторами заходу виступили доценти кафедри початкової та дошкільної освіти Галина Крохмальна та Світлана Кость.

Хай ваше слово буде точним, а думка – прозорою – отримали магістранти слова підтримки на початку роботи.

Професор Наталія Мачинська