Доц. Юлія Заячук – ініціатор проведення серії лекцій в рамках Глобальних  наукових семінарів  з порівняльної та міжнародної освіти Оксфордсього університету

23.01.2024 | 19:57

В рамках Глобальних  наукових семінарів  з порівняльної та міжнародної освіти (Global Public Seminars on Comparative and International Education) факультету освіти Оксфордського університету (Велика Британія)  (Department of Education, University of Oxford)  у  період  з 24 січня по 14  лютого 2024 р.  українським  педагогами- науковцями  з різних ЗВО України  буде прочитана спеціальна  серія лекцій  для слухачів з будь-яких країн світу  про  виклики, які постали  перед вищою освітою України  під час війни з  російським агресором.

Мета лекцій  – засвідчити світовій академічній спільноті  як  українські університети продовжують виконувати свою місію,  намагаються забезпечити якісну освіту та дослідження в  умовах триваючого військового вторгнення Росії в Україну,    ставлячи на перше місце безпеку учасників освітнього та дослідницького процесу.

Ініціатором  цього  наукового заходу виступила доцентка кафедри загальної педагогіки та педагогіки вищої школи  Юлія Заячук, яка на даний час в рамках наукового гранту  Британської Академії наук проходить стажування в Оксфордському університеті.

Лекції відбуватимуться щосереди, з 17:00 до 18:00 год (за українським часом).

24 січня 2024  р.  –  доц. Юлія Заячук (Львівський національний  університет імені Івана Франка)   «Інтернаціоналізація як одна з ключових складових діяльності українських університетів в умовах військового вторгнення Росії” (“Internationalisation as one of the key components of Ukrainian university activities in times of Russia’s military invasion”)

31 січня 2024 р.  – проф.  Роман  Гладишевський  (Львівський національний  університет імені Івана Франка, м.Львів)   “Адаптація Львівського університету в умовах війни” (“Adapting the University (of Lviv) in time of war”)

7  лютого 2024 р.  – проф. Олена Локшина (Національна академія педагогічних наук, м. Киів)  “Вища освіта в Україні під час війни: Стан мережі, законодавче забезпечення, особливості організації навчального процесу” («Higher education in Ukraine at a time of war: State of the network, legislative support, educational process organisation peculiarities”)

14 лютого 2024 р. – проф.  Оксана Боднар (Тернопільський національний університет  ім. В. Гнатюка, м. Тернопіль)  “Сприйняття невизначеності учасниками освітнього процесу в умовах війни у вищих навчальних закладах України”  (“Perception of uncertainty by the participants of the educational process under state of war in higher education institutions of Ukraine”)