Екскурсія Львовом

18.09.2017 | 12:28

Львів – це місто незліченних можливостей для навчання, відпочинку, насиченої і різноманітної культурної програми. Тут – численні історичні та архітектурні пам’ятки, загадкові та затишні вулички, чарівні та таємничі місця на будь-який смак.

Студентська профспілкова організація факультету педагогічної освіти організувала пішохідну екскурсію містом. Подорожуючи Львовом, студенти  глибше занурилися у місцевий колорит, традиції, краще пізнали насичену подіями історію, дізнались легенди старого міста, піднялись на Лису гору, подорожували вулицями вечірнього Львова. Розповідь екскурсовода була дуже інформативна, тому за короткий час молоді люди дізнались багато нового про княже місто.

До Вашої уваги фотозвіт заходу.

Запрошуємо усіх студентів факультету педагогічної освіти активніше долучатись до цікавого студентського життя!