Фотозвіт із Дня відкритих дверей Львівського національного університету імені Івана Франка (факультет педагогічної освіти)

16.11.2019 | 17:55

Факультет педагогічної освіти на Дні відкритих дверей ЛНУ імені Івана Франка! Дякуємо всім, хто долучився до організації і проведення цього дійства (хто в кадрі, і хто за кадром): Галі Малій (голова Студентської ради), Наталі Нечепурній (ФПШ-21), Софії Стечкевич (ФПШ-22), Ірині Павлович (ФПШ-22), Адріані Бабінській (ФПШ-21), Оленці Якоб’юк (ФПД-22), Галині Батіг (ФПШ-11), Назару Климківу (ФПС-21), Соломії Лісецькій (ФПШ-21),, Юлії Цехмайстренко (голова Профспілкового бюро студентів), Андрію Крижику (ФПО-51), усім акторам нашого відео про факультет педагогічної освіти (студентам і викладачам, учителю початкових класів Олені Гальвіцькій та учням 2 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 24 імені Марії Конопницької)