Ганна Когут і Ярина Заньчак – призерки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямком “Актуальні проблеми інклюзивноїосвіти”

27.05.2020 | 17:11
Нові  наукові здобутки студенток факультету педагогічної освіти

На базі Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» відбулася підсумкова науково-практична конференція учасників Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2019/2020 н.р. з галузей знань і спеціальностей за напрямом «Актуальні проблеми інклюзивної освіти».

До участі у  конференції запросили двох студенток магістратури І року навчання факультету педагогічної освіти (спеціальність «Спеціальна освіта»)  Ганну Когут і Ярину Заньчак. Їхні дослідження «Особливості уваги у дітей 6-8- річного віку із ЗПР та типовим розвитком в умовах інклюзивного освітнього середовища» та «Особливості залучення дітей з порушеннями розвитку в інклюзивний освітній процес», виконані  під керівництвом  доцентки кафедри спеціальної освіти та соціальної роботи Ольги Ферт, за підсумками двох рецензій посіли чільні місця у рейтинговому списку робіт учасників  Конкурсу і були рекомендовані до захисту.

26  травня 2020 року під час підсумкової онлайн-конференції  студентки підтвердили свою обізнаність у науковій проблематиці, засвідчили високий рівень готовності вирішувати складні питання теорії та практики інклюзивної освіти.

Галузева конкурсна комісія  високо оцінила науковий доробок Ганни та Ярини, відзначивши їхні роботи  дипломами  ІІ ступеня!

Щиро вітаємо Ганну Когут і Ярину Заньчак та їхню наукову наставницю із заслуженою перемогою і бажаємо їм міцного здоров’я та нових творчих успіхів!

Деканат