Гість із Швеції – в гостях факультету педагогічної освіти

29.07.2023 | 09:44

26-27.07.2023 кафедру початкової та дошкільної освіти факультету педагогічної освіти відвідав шведський журналіст, письменник і перекладач Алі Алабдалла. Мета візиту – зацікавленість освітнім процесом у дошкільних закладах і початкових класах під час воєнного часу. Багато українських сімей знайшли прихисток у Швеції, тому Алі Алабдалла намагається більш детально ознайомитися з багатством української культури і менталітетом, щоб надалі допомагати шведським педагогам навчати українських дітей.

Викладачі кафедри, заступник декана доц. Н.П. Ростикус, ас. Н.М. Вінарчук, ас. В.Б.Деленко, ас. .-Т.І.Шоловій, доц. М.О.Проц ознайомили Алі Абдулла зі системою освіти України, функціонуванням лабораторій кафедри (НУШ та Творчою майстернею), наголосили на важливості національного виховання, надали рекомендації для полегшення адаптації родин у новому середовищі.

Дякуємо ЗСУ, що спільними зусиллями з кожним днем наближаємось до перемоги!

Тереза Шоловій, асистент кафедри початкової та дошкільної освіти