Гостьова лекція для магістрантів спеціальності «Дошкільна освіта»

01.12.2022 | 13:37

30 листопада 2022 року магістранти денної та заочної форми навчання спеціальності «Дошкільна освіта» в межах вивчення навчальної дисципліни «Організація управління дошкільною освітою» ознайомилися з новими стандартами організації харчування в ЗДО. Лекцію на тему «Зміни та нові вимоги до організації харчування в закладах дошкільної освіти» прочитала Клочко Наталія Володимирівна, завідувач сектору розвитку дошкільної освіти Управління освіти Департаменту розвитку Львівської міської ради. Розкриваючи здобутки у налагодженні системи харчування в ЗДО, Н.Клочко окреслила для студентів шлях пошуку можливостей підвищити якість функціонування  ЗДО, що становить предмет діяльності менеджера дошкільної освіти. Представляючи гостьового лектора, завідувач кафедри початкової та дошкільної освіти, професор Мачинська Наталія Ігорівна наголосила на значущості отримання сучасних знань в царині організації діяльності ЗДО як об’єкта управління. Підсумки лекційного заняття підвела викладач навчальної дисципліни професор Галян Олена Іванівна. Студенти виявили зацікавленість досвідом організації роботи із забезпечення нових стандартів харчування в ЗДО.