Гостьова лекція доктора педагогічних наук, професора Крутій Катерини Леонідівни

20.03.2024 | 21:05

20 березня 2024 року межах вивчення навчальної дисциплін «Дошкільна педагогіка» відбулася гостьова лекція за участю автора понад 400 наукових статей, методичних посібників, хрестоматій, словників-довідників, наукового керівника та автора комплексних освітніх програм і монографій з проблем дошкільної освіти, доктора педагогічних наук, професора, професора кафедри дошкільної освіти Маріупольського державного університету Крутій Катерини Леонідівни на тему: «Іграшки для дітей раннього та дошкільного віку: особливості добору» із викладачами та студентами спеціальності 012 Дошкільна освіта кафедри початкової та дошкільної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка.

На гостьовій лекції розглядалися питання особливостей та правил добору іграшок, вимог до сучасної іграшки та матеріалів для гри.

Дякуємо! Лекція була цікавою, насиченою та пізнавальною!