Гостьова лекція доцентки Юлії Заячук

11.02.2022 | 09:53

На запрошення Центру Українських Канадських Студій Манітобського університету, м. Вінніпег, Канада (CUCS, Center for Ukrainian Canadian Studies, University of Manitoba, Winnipeg, Canada) у рамках онлайн лекцій, які організовує Центр,  доцентка  кафедри загальної педагогіки та педагогіки вищої школи Юлія Заячук  прочитала гостьову лекцію «Internationalization of Higher Education in Ukraine». Лекція стала продовженням розпочатої багато років тому співпраці з Центром у нових світових освітніх реаліях. Учасники лекції з інтересом ознайомилися з результатами дослідження питання інтернаціоналізації як складової національної стратегії вдосконалення простору вищої освіти України; здобутками України в цій галузі; новими можливостями для розвитку вищої освіти, що з’явилися завдяки сучасним міжнародним науковим й освітнім проектам та проектам співпраці з міжнародними організаціями; а також специфікою інституційного рівня інтернаціоналізації вищої освіти на прикладі Львівського національного університету імені Івана Франка. Лекція завершилася жвавими запитаннями і відповідями, цікавою дискусією за участю учасників.